+421 908 / 548 835
+421 908 / 138 438

Apartmánový dom RED Podhájska

Novovybudovaný Apartmánový dom poskytuje klientom najlacnejšie ubytovanie v obci Podhájska. Náš dom je situovaný v tichom prostredí, ďaleko od hlučnej komunikácie. V celom areáli sa nachádza mnoho zelene, ktorá vytvára dokonalé miesto pre relaxáciu a oddych. Výborné situovanie apartmánu zabezpečuje, že zvedavé oči okoloidúcich neuberú na vašom pocite súkromia. V apartmánovom dome Red nájdete skutočný priestor pre Váš oddych.

Apartmánový dom Red sa nachádza v krásnom a tichom prostredí v blízkosti termálneho kúpaliska Podhájska na juhu Slovenska v časti obce Podhájska.

Apartmánový dom Podhájska

Neďaleko kúpaliska

Apartmánový dom Red sa nachádza na Novej ulici v časti Svätuša. Ubytovanie blízko kúpaliska. Vzdialenosť od termálneho kúpaliska Podhájska je len cca.10 minút pomalou chôdzou. Malé potraviny sú vzdialené necelých 100m.

Izby

V apartmánovom dome Red sa nachádza 10 izieb, vrátane priestranného rodinného apartmánu. Všetky izby sú orientované smerom k bazénu. Kapacita zariadenia je 24 osôb. Všetky izby pozostávajú z obytnej miestnosti s plne vybaveným kuchynským kútom (chladnička, varná doska, mikrovlnná rúra, varná kanvica) a vlastným sociálnym zariadením (WC, sprchový kút). Každá izba je vybavená moderným nábytkom, TV so satelitom a veľkou pohodlnou manželskou posteľou.

Izba Klasik na prízemí(3×2+1, 2×2): Dve pevné lôžka s možnosťou prístelky. Veľká výhoda týchto izieb spočíva v bezbariérovom prístupe.

Izba Klasik na poschodí (2×2, 1×2+1). Dve pevné lôžka s možnosťou prístelky. Veľký balkón umožňuje posedenie priamo pred izbou.

Rodinná izba (2+2): Veľká rodinná izba pozostáva z manželskej postele a dvoch prístelkov. Táto najväčšia izba je vhodná najmä pre rodiny s malými deťmi. Okrem kompletne vybavenej kuchynskej linky sa v tejto izbe nachádza aj sporák s trúbou a jedálenskou časťou. Kúpeľňa je priestrannejšia ako v klasických izbách.

V našom apartmáne sa nachádza vinotéka, jakuzza, sauna a fitnes miestnosť ( ručné činky, multifunkčná veža, stacionárny bicykel, steper, bench press).

Bazén

Hlavnou výhodou nášho zariadenia je vonkajší bazén. Voda v bazéne nie je chlórovaná! Bazén predstavuje systém so slanou vodou, ktorý zaručuje kvalitu vody oveľa vyššiu ako pri bazénoch s chlórovanou vodou. Chlór môže spôsobovať rôzne alergické reakcie, pálenie očí, podráždenie sliznice, svrbenie pokožky. To Vám však v našom bazéne nehrozí. Náš systém nespôsobuje žiadne alergické reakcie, naopak pôsobí na pokožku priaznivo ako morská voda. Obrovskou výhodou bazéna je voda vyhrievaná slnečnými kolektormi. Vďaka tomu dosahuje teplotu 25-26 °C. Hĺbka bazéna je 120cm.

Pobyt počas zimnej sezóny zaručene spríjemní kúpanie v novej horúcej vírivej vani pre 5 osôb s domácim šampanským z našej vinotéky.

K dispozícii máme záhradný gril s krytým posedením a záhradnou hojdačkou, využiteľnými aj v prípade nepriaznivého počasia. Návštevníci majú taktiež k dispozícii pevné plážové lehátka, ktoré im spríjemnia chvíle pri bazéne. Možnosť uskladnenia bicyklov. Samozrejmosťou je bezplatné parkovanie v uzavretom dvore.

Certifikované ubytovanie na vidieku

Apartmánový dom Podhájska - ubytovanie na vidieku

Ubytovací poriadok

Všeobecné obchodné podmienky ubytovania v apartmánovom dome RED